top of page
НАШ ЛОГОТИП 03.09.2021 г. (130_130).png

Стягнення коштів із боржників ОСББ та ЖБК

 

Якщо Ви знаходитесь на цій сторінці, дуже вірогідно, що у вашому будинку є боржники та спроби вирішення питання стягнення боргу з них виявились безрезультатними. 

 

Ви потрапили за адресою - ми допоможемо вирішити питання стягнення боргів із співвласників ОСББ та ЖБК! Арешт коштів на пластикових картках, звернення стягнення на заробітну плату, арешт та вилучення автомобіля, заборона виїзду за кордон - ми використовуємо різні та дієві важелі впливу для прискорення стягнення боргів.

 

В залежності від кількості боржників (саме від кількості осіб, а не від розміру боргу) вашого будинку ми можемо запропонувати два варіанти співпраці з цього напрямку - абонентський та разовий формат (детальніше дивіться нижче). Кожний із Вас обере найбільш вигідний для себе варіант, а ми з нашого боку порадимо той чи інший вид Договору, щоб наша взаємодія була економічно вигідною для Вас. Зверніть увагу, що вартість послуг юристів покладається на боржників.

Кредитная карта.jpg
АБОНЕНТСЬКИЙ ФОРМАТ
(5 та більше боржників)

 

Наразі у багатьої Клієнтів склалась такая ситуація, коли велика кількість боржників загрожує життєдіяльності будинку. Борги стають дедалі більші, платіжна дисципліна стає гіршою, і досить часто це зумовлено лише лояльним ставленням до боржників.

До того ж, значна кількість Клієнтів вважає, що вартість послуг юристів є недосяжною, відповідно стягувати борги не має можливості...

Ми запевняємо Вас - все набагато легше!

 

Для тих будинків, які мають 5 (п'ять) та більше боржників чудово підійде Договір на основі абонентського формату! Щомісячна плата становить всього 1860,00 грн, а основний розмір винагороди в розмірі 20% від фактично стягненої суми оплачується Вами тоді, коли гроші від боржників надходять до Вас на розрахунковий рахунок. Тобто вже по факту стягнення, що дуже доцільно.

Логіка цієї пропозиції така, що Ви оплачуєте фіксовану суму 1860,00 грн., а в роботу можете передати нам стільки боржників, скільки їх є у Вашому будинку, при цьому сума щомісячного платежу не зміниться, а це значить і фінансовий результат від такої співпраці буде досягнуто набагато швидше. Плюс даний формат не навантажує бюджет будинку, що також дуже добре. У зазначену суму щомісячного платежу входить і досудовий етап роботи з боржниками, суди, робота з нашим приватним виконавцем і вся необхідна документація по всім етапам.

РАЗОВИЙ ФОРМАТ
(до 4 боржників)

 

Якщо кількість боржників у Вас невелика, або Ви бажаєте показово притягнути до відповідальності 1-4 боржників, Вам підійде Договір на основі Разового формату.

Даний формат співпраці передбачає сплату послуг разово, абонентська плата відсутня. При укладенні Договору Ви сплачуєте вартість послуг щодо розрахунку інфляції та 3% річних, складання позовної заяви або заяви про видачу судового наказу, формування матеріалів справи та подачу її до суду. Весь перелічений обсяг послуг становить 6510 грн. 00 коп. по 1 боржнику.

Ми готуємо всі необхідні документи та звертаємось до суду, а після до нашого приватного виконавця, який забезпечить стягнення боргу найбільш оперативно!

Ми накладаємо арешт на всі кошті боржників на пластикових картках (а сьогодні картки є майже у кожного), звертаємо стягнення на заробітну плату, арештовуємо та вилучаємо автомобілі боржників, проводимо інші виконавчі дії. Працюючи з нами Ви можете бути впевнені - ми зробимо все та більше для досягнення мети - погашення боргу та тим самим - покращення фінансового стану Вашого будинку!

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція – напишіть нам у Viber +38(066)244-62-64 або зв’яжіться із нами за номером +38(044)364-85-81, +38(096)709-99-00. Ми відповімо на всі Ваші питання та в залежності саме від Вашої ситуації сплануємо максимально ефективну та вигідну для всіх співпрацю!

З повагою, Керівник Хоружий Вадим.

bottom of page