top of page
НАШ ЛОГОТИП 03.09.2021 г. (130_130).png

СТВОРЕННЯ ОСББ

 

Якщо Ви знаходитесь на цій сторінці, це означає те, що Ви бажаєте стати повноцінними господарями власного будинку, створивши об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (в подальшому ОСББ). Створення ОСББ сьогодні це є єдиним правильним рішенням, оскільки або Ви самі будете керувати Вашим будинком, визначати його долю, розмір внесків, вартість та періодичність ремонтів і т.д., або це за Вас буде робити управляюча компанія, метою роботи якої є отримання прибутку, звісно за Ваш рахунок… Вартість внесків у керуючій компанії вища у 1,5-2 рази, будинком займаються вкрай погано, вартість проведення будь-яких ремонтних робіт завищена також у рази.

 

Проте коли постає питання про створення ОСББ, багато співвласників не знають достеменно як це зробити, які документи необхідно оформити, яким чином правильно зробити ті чи інші дії. Це абсолютно нормально, оскільки, по-перше, люди не займаються цим постійно, а, по-друге, всі ці документи, протоколи, державні реєстрації потребують часу, а в сучасному світі, коли всі зайняті справами власних родин, бізнесом, роботою, час все частіше стає визначальною мірою при прийнятті тих чи інших рішень. Створення ОСББ дійсно потребує певного досвіду та часу, яких зазвичай люди не мають.

 

Процес створення ОСББ можна умовно розділити на три етапи:

 

1. Підготовчий етап. На цьому етапі Вам необхідно розробити Протокол ініціативної групи для отримання списків власників квартир Вашого будинку у державного реєстратора та у БТІ в разі необхідності, визначитись із датою та місцем проведення установчих зборів, переліком питань порядку денного. На цьому ж етапі необхідно підготувати повідомлення про скликання установчих зборів, список власників сповіщених про проведення установчих зборів, реєстр поштових відправлень рекомендованих листів, оскільки закон України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» (далі – Закон) передбачає, що повідомлення про проведення установчих зборів направляється ініціативною групою не менше ніж за 14 днів до дати проведення установчих зборів. Повідомлення направляється в письмовій формі і вручається кожному співвласнику під розписку або шляхом поштового відправлення (рекомендованим листом).

2. Проведення установчих зборів та збір підписів протягом двох тижнів. Згідно Закону Якщо в результаті проведення установчих зборів для прийняття рішення не набрано кількості голосів «за» або «проти» (необхідно зібрати більше 50% голосів), проводиться письмове опитування співвласників, які не голосували на установчих зборах. Письмове опитування співвласників проводиться протягом 15 календарних днів з дати проведення установчих зборів. Для реалізації цього етапу Вам знадобиться Протокол установчих зборів, реєстраційний список осіб присутніх на установчих зборах, бюлетень для голосування на установчих зборах, листки письмового опитування, Статут ОСББ розроблений у відповідності до законодавства.

3. Державна реєстрація створення ОСББ та початок його діяльності. На цьому етапі весь розроблений пакет документів разом із реєстраційною карткою Ви подаєте державному реєстратору, який засвідчує факт створення ОСББ та вносить запис про це до єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Вам залишиться лише зробити печатку ОСББ, відкрити розрахунковий рахунок у банку та підтвердити статус неприбутковості ОСББ у державній фіскальній службі.

 

Якщо Вам необхідна допомога в процесі створення ОСББ, Ми будемо ради її надати! Ми розробимо всю необхідну документацію з самого початку, надамо поради як організувати процес якомога простіше, так, щоб Ви витрачали мінімум власного часу на весь процес. Також ми проведемо державну реєстрацію створення ОСББ, внесемо об’єднання до реєстру неприбуткових організацій, за необхідністю розробимо печатку, відкриємо рахунок у банку.

 

Вартість послуг Компанії:

1. Розробка повного пакету документів для створення ОСББ з самого початку і до державної реєстрації: 16 740 (шістнадцять тисяч сімсот сорок) грн. 00 коп.

2. Проведення державної реєстрації створення ОСББ: 6 510 (шість тисяч п’ятсот десять) грн. 00 коп.

3. Внесення ОСББ до реєстру неприбуткових організацій: 3 720 (три тисячі сімсот двадцять) грн. 00 коп.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція – напишіть нам у Viber +38(066)244-62-64 або зв’яжіться із нами за номером +38(044)364-85-81, +38(096)709-99-00. Ми відповімо на всі Ваші питання та в залежності саме від Вашої ситуації сплануємо максимально ефективну та вигідну для всіх співпрацю!

З повагою, Керівник Хоружий Вадим.

bottom of page