top of page
НАШ ЛОГОТИП 03.09.2021 г. (130_130).png

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ЗМІН - ЗРУЧНО ТА КОМФОРТНО!

Кожний із Вас доволі часто стикається з необхідністю проведення державної реєстрації змін відомостей про ОСББ чи ЖБК, що містяться у державному реєстрі юридичних осіб – при зміні Голови Правління, зміні назви вулиці, прийняття нової редакції Статуту, реорганізації тощо.

 

Не дивлячись на таку поширену процедуру, майже кожного разу процес державної реєстрації змін стає нездоланною перешкодою, головною біллю, яку доволі часто не вдається здолати самостійно навіть за декілька візитів до державного реєстратора. Кожен із таких повторних візитів тягне за собою повторне засвідчення підписів на Протоколі, а відповідно й повторне витрачання коштів та великої кількості часу...

 

Ми пропонуємо Вам змінити стереотипи та запропонувати проведення державної реєстрації будь-яких змін зручно, комфортно, у попередньо узгоджений час. 

 

Наша Компанія забезпечує надання послуги державної реєстрації під ключ. Після укладення договору з нами Ми розробимо всю необхідну документацію, узгодимо дату та час візиту до нотаріусу, проведемо державну реєстрацію змін із гарантією результату! 

 

Вам залишиться тільки зібрати мінімально необхідну кількість підписів та прибути до визначеного нами нотаріусу де у зручній та комфортній обстановці Ви підпишете необхідні документи та наступного дня вже отримаєте виписку зі всіма змінами!

 

Окремо звертаємо Вашу увагу, що вартість наших і нотаріальних послуг можна сплатити безготівковим розрахунком, що є дуже зручним для багатьох Клієнтів через відсутність готівки в обігу.

 

Вартість послуг нашої Компанії за розробку необхідних документів та проведення державної реєстрації змін буде залежати від того, що саме Вам потрібно зробити, скільки підписів потрібно засвідчувати нотаріально, наявності або відсутності державного мита за проведення реєстраційної дії. Перед безпосереднім початком робіт ми узгодимо із Вами остаточну вартість послуг та гарантуємо, що цей розмір буде фіксований та незмінний.

 

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція – напишіть нам у Viber +38(066)244-62-64 (пріоритетний засіб зв'язку) або зв’яжіться із нами за номером +38(044)364-85-81, +38(096)709-99-00 (GSM). Ми відповімо на всі Ваші питання та якнайшвидше допоможемо провести державну реєстрацію змін настільки комфортно для Вас, наскільки це можливо!

З повагою, Керівник Хоружий Вадим.

     

bottom of page