top of page
НАШ ЛОГОТИП 03.09.2021 г. (130_130).png

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕНЕФІЦІАРНИХ ВЛАСНИКІВ ТА СТРУКТУРИ ВЛАСНОСТІ

    28.04.2020 р. набув чинності Закон України від 06.12.2019р. №361-ІХ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Відповідно до п. 4 Перехідних положень цього Закону, юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності цим Законом, подають державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному цим Законом, та структуру власності протягом року з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким буде затверджена форма та зміст структури власності.

   Положення про форму та зміст структури власності затверджене наказом Міністерства фінансів України від 19.03.2021 р. за №163. Зазначений наказ зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08.06.2021 р. за №768/3639 та набрав законної сили 11.07.2021 р.

    Відповідно до зазначеного вище, всім юридичним особам (крім декількох категорій юридичних осіб, в тому числі й ОСББ) у строк до 11.07.2022 р. необхідно подати державному реєстратору документи про наявність або відсутність кінцевого бенефіціарного власника та інформацію про структуру власності.

   Ці ж самі положення передбачені й змінами до статей 17 та 171 Закону України від 15.05.2003 №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», де зазначено, що юридичні особи зобов’язані підтримувати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності в актуальному стані, оновлювати її та повідомляти державного реєстратора про зміни протягом 30 робочих днів з дня їх виникнення, та подавати державному реєстратору документи, що підтверджують ці зміни. Якщо зміни у структурі власності та інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи відсутні, юридичні особи зобов’язані повідомляти державного реєстратора про відсутність таких змін при проведенні державної реєстрації будь-яких змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

   Недотримання зазначених вище вимог законодавства може привести до накладення штрафу у розмірі  51 000 (п’ятдесят одна тисяча) грн. 00 коп. вже після 11.07.2022 р. Отже ми наполегливо рекомендуємо Вам вчасно внести до державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців інформацію про відсутність кінцевого бенефіціарного власника та про структуру власності!

   Звичайно ми знаємо, що Ви є неприбутковими організаціями, проте зазначене вище МАЙЖЕ ВСІХ БЕЗ ВИНЯТКУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ. Вам необхідно подати інформацію про відсутність кінцевих бенефіціарних власників та про структуру власності.

   

   Для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та про структуру власності юридичні особи подають такі документи: 1. Заяву про підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника. 2. Інформацію про структуру власності за формою та змістом, визначеними відповідно до законодавства.

 

   ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Процедура внесення інформації про відсутність кінцевого бенефіціарного власника та про структуру власності є безкоштовною, якщо Ви маєте час зробити це самостійно! Ви можете підготувати документи, які зазначені вище та подати їх державному реєстратору для внесення необхідних змін.

    Якщо ж Ви не маєте часу або бажання займатись цим самостійно, фахівці нашої Компанії виконають це завдання за Вас! Ми приїдемо до Вас у зручний час, підпишемо всі необхідні документи, що будуть розроблені нами для проведення державної реєстрації та самостійно проведемо державну реєстрацію інформації про відсутність кінцевого бенефіціарного власника та про структуру власності. Вам не потрібно кудись їхати, не потрібно витрачати власний час та нерви на візити до державного реєстратора – все організовано зручно для Вас! Телефонуйте - будемо раді нашої співпраці!

 

    Вартість послуг нашої Компанії за розробку необхідних документів та проведення державної реєстрації інформації про відсутність кінцевого бенефіціарного власника та про структуру власності складає 4 200 (чотири тисячі двісті) грн. 00 коп.

  Якщо Вас зацікавила наша пропозиція – зв’яжіться із нами за номером +38(044)364-85-81, +38(096)709-99-00 (GSM), або напишіть нам у Viber +38(066)244-62-64! Ми відповімо на всі Ваші питання та в залежності саме від Вашої ситуації сплануємо максимально ефективну та вигідну для всіх співпрацю!

З повагою, Керівник Хоружий Вадим.

     

bottom of page